מכתבי הערכה.

מה כתבו ,חלק קטן מ ממסיימי ההכשרות:

לכבוד מר לוי עובדיה

המאסטר של הגרפים

יש לי את הזכות ללמוד אצל לוי עובדיה, ניתוח טכני ונרות יפניים

ההכשרה מעמיקה ביותרפורסת אור על כל התחום.

הלימוד אישינעיםעם הרבה אכפתיות ורצון אמיתי בהצלחת התלמידים.

לוי נותן לגרפים בצורה מרתקת וייחודית חיים משל עצמםהוא ממש ״רוקד״ עם הגרפים.

יודע להעביר את תפישת עולמו והניתוח שלו ללומד עם הרבה סבלנותוהעמקה לפרטים הקטנים.

ובעיקר לתת כלים אשר בזכותם יכולים להגיע לתוצאות מקסימליות, תוך כדי בניית ביטחון עצמי, ברכישת תחום מקצועי חדשללא תלות בגורמים נוספים. 

בנוסףבסיום ההכשרהלא נשארים לבד בשטח וממשיכים לקבל מענה לשאלות לגבי החומר.

מומלץמומלץמומלץ! 

בברכה,

אתי קלדרון

שלום רב:

עברתי אצל עובדיה הכשרה מלאה של ניתוח טכני ונרות יפניים. הכשרה מקיפה ומעמיקה כפי שלא ראיתי מעולם. עובדיה היה קשוב ונלהב ללמד. עובדיה מקפיד על הפרטים הקטנים ולא ויתר עד שהשתכנע שהחומר מובן. השיטה של עובדיה כוללת בחינות אשר מאפשרות לו לעקוב אחר ההתקדמות מצד אחד ולאבחן קשיים אצל הלומד מצד שני – ואז, לשים דגש ולעזור בקשיים. ממליץ מכל הלב למי שרוצה ללמוד לסחור ולהתמקצע בתחום

מושה לוין.  

——————————————————————————————————

בוקר טוב עובדיה,

רציתי להודות לך על השיעורים שאתה מעביר,בתור סוחר שעבר כבר  מספר קורסים בתחום שוק ההון, אין ספק שהקורס שלך הוא בין האיכותיים ביותר,הן מבחינת איכות החומר המועבר,והן מבחינת היחס האישי המקבל  כול אחד. אין לי ספק  שהקורס יקדם אותי כמה וכמה צעדים קדימה מבחיה אישית.

המון תודה והערכה,

ציון קראדי.

————————————————————————————————–

לכבוד

מר לוי עובדיה

מר עובדיה שלום רב

בתחילת הקורס של הנרות היפנים בהדרכתך , נפלה בחלקי הזכות להימנות בין תלמידך, התקשרות לימודית במהלכה למדתי ואלמד ממך את סודותיהם העמוקים של הנרות היפנים

בסדרה של הרצאות מרתקות המלוות במצגות מחשב בתזמון נכון ומדויק וידע מקצועי עצום ורב , העברתה המידע על הנרות היפנים , מהלך מורכב המבוצע ללא רבב, ובחן אפייני לאדם מיוחד , המתייחס באופן אישי מקצועי ומהיר לכל פניותיי . ( ואני לא התלמיד היחיד ), אין לי ספק כי לימודים בעזרתך יקדמו אותי לרמה מקצועית גבוהה מאוד ואני מודה לך על זה בהערכה רבה , וממליץ בחום לכל המעוניין להתמחות בתחום הנרות היפנים , די לחיפושים להתחיל מחר ללמוד אצל המורה המוערך והמקצוען הטוב ביותר בתחום  עובדיה לוי

בתודה ובהערכה רבה

תלמידך אבי בוחבוט

——————————————————————————————————-

מני יוסף , סוחר מט"ח.

ברצוני להודות לך על הקורס נרות יפנים מתקדם,ומורחב  אשר אתה מעביר בצורה ברורה  עם דוגמאות רבות ומפורטות, ועל התמיכה שאתה מעניק לכול שאלה  שעולה, אחרי השיעורים במי    במיל. לי אישית כסוחר מט"ח, הקורס עזר  מאוד מאוד לדייק   עד להפליא בעזרת כניסה  עם תבניות הנרות הנוצרות  כול היום למעשה. וכמובן שזה מוסיף רוגע וביטחון למסחר .במשך למעלה  משנה  עברתי על הרבה שיטות ולא הצלחתי  להתחבר אליהם ולמעשה  להיות רווחי באופן עקבי , עד אשר  סיימתי  את ההכשרה  אתך, והעקביות החיובית  לא עוצרת .

אני בהחלט מרגיש  שעליתי על דרך חדשה שכבר מובילה אותי  למסחר פורה ומוצלח.

בכבוד ו בברכה

מני יוסף.

———————————————————————————————————–

אמנם יש עוד שיעור אחד לתום הקורס, אבל אני חייב לשלוח לך מכתב זה שבו אני מביע את הערכתי אליך בכל ההיבטים ובפרט:

א.      אופן העברת הדברים – דקדקנות בכל פרט והסבר רציונל מאחורי כל דבר.

ב.      הדגמה- כל נושא מודגם ע"י אינספור דוגמאות המבליטות את מהות השיטה.

ג.       הענקת בטחון ללומדי הקורס ע"י הנמקות רבות.

ד.      מענה לשאלות במהלך הקורס- כל שאלה שנשאלת במהלך הקורס נענית בפירוט רב.

ה.      ליווי מסחר – כבר ציינתי בפניך כי זה נדיר לקבל פידבקים ברמת פירוט כה גבוהה על דוגמאות פרטיות ששלחתי לך על ניירות ערך שאני סוחר בהם.

שיטת הנרות היפניים שאתה מלמד בליווי הכלים המערביים (ממוצעים, מתנדים, קווים וכו') נראית מהתחלת שימוש בה כמאוד שימושית ומצליחה.

זמן רב שאני עובר בין שיטות שונות למסחר יומי ועד עתה לא מצאתי מה הדרך הנכונה לסחור. נראה לי שיש פוטנציאל טוב מאוד מאחורי השיטה/שיטות שאתה מלמד.

החידודים וההנמקות המפורטים בקורס, נותנים לשיטת הנרות היפניים תוקף הרבה יותר חזק ממה שנראה לעין בתחילה- בעבר כחלק מהשיטות ניסיתי גם את תבניות הנרות היפניים אך תמיד היה נראה שזה לא חד משמעי ועם סיכוי הצלחה לא משמעותי ולכן "ככה-ככה" כמו שיטות רבות אחרות (מתנדים וכו ). לאחר מעבר על החומר הנלמד והתחלת יישומו על ניירות הערך שאני עוסק בהם, נראה שהשיטה בעלת סיכויי הצלחה גבוהים מאוד.

תודה לך על זמנך ולהשתמע,

אילן יוסקוביץ

———————————————————————————————

(סוחר מט"ח)

עובדיה ,שלום:

אתה רוצה שאני אכתוב לך משוב על הקורס שאתה מעביר??!!

מבחינתי אני יכול לקצר ולכתוב מילה אחת בלבד :  מ ה פ ך !!!

אין ספק שהקורס הזה והתמיכה  האישית ו ההערות  על הגרפים וההסברים המפורטים שינו לי  את תפיסת המסחר מקצה לקצה,  את העזרה  והתמיכה  והרבה הסברים שקיבלתי הרבה לפני שנרשמתי לקורס !

לגבי איכות החומר והעברתו , זה נעשה ברמה  הגבוהה והאיכותית ביותר. לפני שנחשפתי  למסחר  באמצעות הנרות היפנים סחרתי בכול מיני שיטות,ואסטרטגיות שלא קדמו מאותי  לשום מקום, או כ מאמר במשפט , "מה שהרווחתי ברמלה, שמתי בלוד".

מעבר  לתשואה חיובית וכמובן  לשיאים שנשברו, עם מעל 146 פיפס לטריד אחד, לפני לא חלמתי  בחלומות הכי וורודים שאפשר להגיע לתוצאות  כאלו.

אבל הדבר החשוב  שהפקתי משיטת המסחר  על פי תבניות נרות יפנים להיפוך הוא  הביטחון הענק  שהם מספקים !!. לפני כן  , הפחד וההיסוס היה  סביבי, וכיום אני יושב  מול הגרף ממתין לתקוף ,ומחייך.

הרבה הערכה והמון תודה לך אישית.

אייל ברין.

—————————————————————————————————–

לאחר התלבטויות רבות החלטתי להשקיע בעצמי בשוק ההון , עברתי קורס ניתוח טכני במכללה טובה והתחלתי לסחור , הרווחתי  וגם הפסדתי  אבל תמיד בסיום עסקה מרוויחה או מפסידה הרגשתי שעדיין חסר , הרגשתי שאני זורם עם הרוח שהשוורים מנצחים אני מרוויח ושהדובים  מנצחים אני מפסיד .

ידעתי שכמו שהחזאים יודעים לנבא את מזג האוויר קדימה ולפיהם אנו יודעים מה ללבוש כך גם בשוק ההון צריך להיות , ידעתי שאני צריך יותר כלים בכדי לדעת אייך להתנהג בכל מצב בשוק כלים שיגידו לי מתאי להיכנס לעסקה ומאיזה סוג , לדעת לצאת מעסקה  שלא מצליחה או לצאת במקסימום רווח .

התחלתי לחפש מחט בערמת שחט , מצאתי – הקלטות לקורס נרות יפנים בחינם (ובאמת נזכרתי את שלמדתי כשיש תבנית לעסקה  רצוי גם להסתכל קצת על הנרות (פטיש , בולען ) , סימנתי לעצמי את המקום והנה ערב אחד הגיע  תור בדיקת הסימון לנרות היפניים , טוב נו אחרי כל כך הרבה חיפושים מי כמוכם יודע שהפתעה גדולה לא תהיה אבל  מה כבר יכול להיות … אני יושב ומקשיב ולא שם לב שאני כבר בשיעור השלישי  ועדיין מרותק לכיסא  עד סיום השיעור הרביעי – בסיום  דבר אחד ידעתי והרגשתי מצאתי את שחיפשתי.

החומר , צורת העברת החומר ע"י המרצה , בקיאותו בחומר ריתקו אותי לעוד 2 ערבי האזנה מלאה.

ואז ראיתי גם את ההמשך של קורס מלא ומפורט יותר שיפתח בהמשך , האמת אמרתי לעצמי מה עוד מסוגל אותו מרצה לתת יותר מ 4 הרצאות חינם אלו שבהם לימד הכול ויסודי , אמוני במרצה ושליטתו בחומר גרמה לי להירשם לקורס שיפתח .

והנה הסתיים לו ה שעור השביעי של הקורס , אני מוצף בידע חדש ובכמויות , והחשוב מכל שכל דבר חדש שאני לומד מומחש בסדרות של דוגמאות עם הסברים של אדם שמורגש ששולט בחומר, שום דבר לא מפתיע אותו בגרף שנציג בפניו ולגביו נשאל אותו שאלה שאליה נקבל תשובה מפורטת ויסודית.

לפני הקורס קיבלתי את המצגות שיהיו בקורס במיל , לפני כל שעור קיבלתי תזכורות ובאמת הרגשתי שאני באמת בסביבה תומכת הרוצה לתת לי ידע וכלים.

היום ברור שהמרצה עליו דיברתי הוא עובדיה לוי – שם שיישאר חרוט לנצח

תודה

אריה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *